VZDĚLÁVACÍ MINI HŘIŠTĚ PRO DĚTI Z MATEŘSKÉ ŠKOLY
14 692 Kč bez DPH

  • 1.Cena bez DPH platí po uvedení aktivního čísla DIČ.
Pro ty nejmladší účastníky silničního provozu jsme připravili nabídku pro mateřské školy. Nabízíme sadu – Vzdělávací hřiště pro děti z mateřské školy. Již od nejmladších let se děti mohou prostřednictvím hry učit bezpečného chování na silnici. Rozložení a poskládání hřiště je velmi snadné a rychlé. Po poskládání se hřiště vejde do jedné lepenkové krabice. Hřiště lze používat v interiérech a exteriérech objektů. Mini hřiště pro mateřské školy umožňují aktivní účast děti v aktivitách zobrazujících silniční provoz. S použitím této sady se děti učí hrou a získávají zkušenosti v odmínkách blízkých přirozené situaci na silnici.

PRVKY MINI HŘIŠTĚ

1. MAKETY IMITUJÍCÍ VOZIDLA – 9 ks

Sanitka, hasičské auto, policejní auto, autobus, tramvaj, osobní auto, nákladní auto, motocykl, kolo. Dětem se nasazují přes hlavu, s dodatečnými upevňujícími gumičkami po stranách. Nasazovací makety jsou vyrobené z úpletu, zajišťují pohodlí a při používání jsou trvanlivé. Umožňují nasazení na dítě zobrazení vozidel různého typu.

2. MINI DOPRAVNÍ ZNAČKY - 11 ks

Mini dopravní značky jsou vyrobené z materiálu PVC s průměrem kotouče 20 cm a výškou značky 105 cm. Existuje možnost nasadit několik značek na jeden sloupek.
 

MINI DOPRAVNÍ ZNAČKY SPLŇUJÍ VEŠKERÉ POŽADAVKY ZAVÁDĚNÉ USTANOVENÍMI SMĚRNICE O VŠEOBECNÉ BEZPEČNOSTI PRODUKTU.

3. SVĚTELNÁ SIGNALIZACE

Sada obsahuje 2 mobilní světelné signalizace 2-komorové pro pohyb chodců a 2 mobilní světelné signalizace 3-komorové pro pohyb vozidel (provedené z materiálu PVC s reflexními nálepkami imitujícími světla). Výška signalizace je 105 cm.

4. SADA PRYŽOVÝCH PROTISKLUZOVÝCH ROHOŽÍ

Šířka 60 cm, délka 105 cm, tloušťka 3 mm. Rohože umožňují vytváření cest a křižovatek.

Součásti sady jsou:

  • protiskluzová pryžová rohož – přechod pro chodce – 2 ks
  • protiskluzová pryžová rohož – stezka – 10 ks. (včetně 2 ks – pryžová rohož – zatáčka).

5. POMOCNÉ PRVKY

  • policejní čepice
  • píšťalka
  • reflexní páska – 1 ks
  • reflexní přívěsek – 100 ks

6. REFLEXNÍ KŠANDY PRO DĚTI - 10 ks

Reflexní prvky pro děti – 10 ks (různé druhy).

Close Menu