FAQ – Nejčastěji kladené otázky

Dopravní hřiště si nejčastěji objednávají školy, školky, obce, městské úřady, policejní sbory, nadace a dopravní centra.

Výrobek si lze objednat vyplněním a odesláním formuláře dostupného na webových stránkách v záložce „OBJEDNAT“. Objednávku lze také provést e-mailem nebo telefonicky – služba v polštině, angličtině, němčině, češtině a slovenštině.

Objednávka zaslaná e-mailem musí obsahovat:

– Úplné údaje organizace, která si objednala výrobek
– Úplné fakturační údaje
– Adresu, na kterou má být doručen výrobek
– E-mailovou adresu a telefonní číslo osoby, která objednala výrobek
– Název nebo označení objednaného výrobku

 

Prodávající potvrdí přijetí objednávky zasláním podepsaného formuláře na e-mailovou adresu klienta.

Doba realizace objednávky činí 7 až 35 pracovních dnů.

V rámci aktuální akce je doprava ZDARMA.

Platba se provádí bankovním převodem v případě objednávky výrobku na základě zálohové faktury vystavené a zaslané e-mailem. Konečná faktura se zasílá e-mailem po zaplacení zálohové faktury. Ve výjimečných případech lze zaplatit jinak – pak nám zašlete požadavek na e-mailovou adresu.

Dopravní hřiště pro školy rozloží s ohledem na velikost dvě osoby za 30 až 90 minut. Ve školách často hřiště rozkládají samotní žáci, což jim trvá až několik desítek minut. Jednotlivé komponenty hřiště nejsou těžké – může je také rozložit jedna osoba.

K rozložení hřiště není třeba žádné školení – rozkládá se podle dodaného návodu. Zapojení semaforů je také velmi jednoduché a intuitivní – je dostupný návod.Z komponentů daného hřiště lze vytvořit podle požadavků jiný projekt v jiné velikosti.

Ano, hřiště je bezpečné při používání a má označení CE. Avšak stejně jako na normální silnici účastníci musí nosit ochrannou přilbu a musí být opatrní při jízdě.

Zapojení dopravních semaforů je velmi jednoduché a intuitivní – na webových stránkách je podrobný návod.

Dopravní hřiště se může rozkládat uvnitř i vně prakticky na jakémkoli rovném povrchu (tělocvičny, hřiště, parkoviště, náměstí).

Déšť nemá vliv na fungování dopravního hřiště. Nedoporučuje se však jezdit za deště nebo silného větru. Při silném větru se však doporučuje složit značky a semafory.

V semaforech jsou umístěny zcela bezpečné gelové baterie s bezpečným napětím 12 V. Baterie se nabíjejí pomocí standardní nabíječky zapojené do síťové zásuvky. Úplné nabití semaforu trvá asi 10 hodin. Nabitý semafor může pracovat po dobu 20 hodin.

Dopravní hřiště se rozkládá podle zaslaného projektu. Návod k semaforům je dostupný v jazyce každé země, kde se hřiště dodává, na webových stránkách (aktuálně je to 16 jazyků).

Hřiště dodáváme klientovi dopravním prostředkem (nejčastěji minibusem). Je zabaleno na paletě. Vykládka trvá několik až několik desítek minut. Paletu lze otevřít a jednotlivé komponenty přenést na místo uskladnění. Po poskládání dopravní hřiště zabere plochu až 2 m2.

Ano, stejné hřiště se může používat na různých místech a na různých akcích uvnitř i vně.

Samozřejmě, hřiště se může používat a často se používá pro skládání zkoušky na řidičské oprávnění pro kolo.

Komponenty hřiště jsou málo poruchové. Na více než 1000 kusů prodaných hřišť bylo nahlášeno několik poruch semaforů, které byly okamžitě opraveny nebo vyměněny. Všechny komponenty hřiště jsou velmi pevné a téměř bezporuchové. Na celý výrobek výrobce poskytuje záruku a po celou dobu jsou dostupné všechny náhradní díly.

Výrobky splňují všechny požadavky zavedené směrnicemi o obecné bezpečnosti.
Mini silniční značky jsou vyrobeny z bakelitu a PVC. Podstavce mini silničních značek jsou plastové nebo kovové.
Semafory jsou vyrobeny z kovu a plastu. Mají LED světla.
Rohože jsou vyrobeny z gumy.

Close Menu